2826 entry daha
  • migrosta içkilerde indirim var.

viski,teqila,şarap,bira.

zam öncesi son fırsat.

kaçırmayın.
  • son zamanlarda ruhumu daraltan market. az alana daha çok ve sıkış tepiş ürün dizme politikasıyla kendinden soğutuyor. istif markete döndü iyice.

ayrıyetten sanal market sepet hazırlama personelinin vızır vızır ve gürültülü gezinmeleri konsantrasyomu dağıtıyor. iyice gıcık oldum.
  • sakız ve şekerlemelerde 1 alana 1 bedava olan market. skt tarihlerine bakıp olips stokladım. yüzde 25 indirim var yine gofretlerde falan. bu tarz zararlı yiyecekleri sevenler için ekonomik. sağlıklı beslenenler konumuz dışı.
  • %12-15 arası indirim
  • indirimden 12 efes malt, bir şişe jim beam bir de dimple aldığım market.
    daha fazlasını alabilecek kapasitem vardı ama kendimden korktum.
  • özellikle akşam üzerleri mmm kategorisindeki mağaza full dolu ve kasalarda uzun uzun sıralar oluştuğu esnada inadına tüm kasaları (yaklaşık 10 kasa) kapatıp, 1 kasa ile hizmet vererek insanları iş çıkışı zor duruma sokan ünlü marka.
    tüm yönetici ve çalışanlarına saygılarımızı sunarız efendim.
  • hem üç harfliler hem de bunlardan alışveriş yaparım ama artık alkol dışında şubelerine uğramıyorum.

kampanya var yazar ürünü alır kasaya gidersin, bu ürün dahil değil derler. iyi de ürünün üstünde indirim yazısı var dersin, yok derler o ürün aslında o ürün değil rafın üstündekiler dahil altındakiler değil falan filan. iyi de neden her yerde kampanya yazıları var diye sorarsın boş boş bakarlar.

ürünü alırsın üzerinde x tl etiketi var, kasaya gidersin x + 10 tl falan çıkar fiyat. iyi de etiketi öyle değil dersin sadece o anı geçiştirmeye seni ikna etmeye çalışırlar, tamam lanet olsun dersen uğraşmaya vaktin yoksa ya alırsın ya bırakırsın. başlarım fiyat değişiminizden kanun öyle demiyor etiket neyse o fiyattan alırım çağırın bana bir yönetici dersin o zaman etiket fiyatından ürünü alırsın. iyi de bunların şubeleri hiç sakin olmuyor ki, arkada bir sürü insan beklerken niye sizinle tartışmak ve arkadaki insanların zamanını çalmak zorunda kalıyorum?

10 tane kasası olan bir şubelerine gidiyorsun, 2-3 tane kasa açmışlar onlarca insan kuyrukta bekliyor, suç bizlerde bunlardan alışveriş yapanlarda.

bir alana bir bedava yazarlar, 2 tane ürün alırsın fişe bakarsın ikisinin de ücreti çıkmış. niye böyle dersin masal anlatırlar.

ikincisi % bilmem kaç indirimli yazarlar, 2 tane alırsın fişe bakarsın ikisi de aynı fiyat.

ürün 100 tl ama money card'a 75 tl yazar, alır kasaya gidersin money numaranı girmelerine rağmen yine 100 tl çıkar işine gelirse al gelmezse alma durumuna gelir muhabbet.

çevremde bu durumları yaşamayan insan da yok, yaşamayan da toplu alışveriş yaptığında böyle detaylar arada kaynayıp gidiyor fark etmiyor, eve gelip fişi incelesen bile yanlış mı hatırladım acaba der kendinden şüphe edersin. bir sürü ürün aldıysan hangisini hatırlayacaksın.

alkol konusunda da devlete kızıyoruz vergiler çok diye ama bu şirketin nasıl bir kar marjı varsa 2-3 ayda bir okkalı indirimler yapıyor.

yapın efendiler yapın, soyun soğana çevirin bu milleti, nasıl olsa denetim falan yok, ortam dingonun ahırı gibi, yapabildiğiniz kadar yapın. suç sizde değil, suç bizde.
  • görsel

görsel

görsel

görsel

efes malt 47.5
    efes mavi 50
    belfast kutu 52.5
    özel seri 52
    jack 70 lik 835
    chivas 70 lik 935
    jameson, dimple, black label indirimde gördüklerim. ayrıca bisküvi, şeker, cips, tadım kuruyemişlerde indirimler var.

70 lik torku banada 90 tl :))

görsel
hesabın var mı? giriş yap